001Náš tradiční podzimní turnaj v tenise začal trochu netradičně a to v neděli 29. září osmou hodinou ranní na našich kurtech. Týden před turnajem počasí vypadalo nevlídně, ale šťastná volba našeho meteorologa (kdy turnaj uspořádat) vyšla na jedničku. Sešlo se nás celkem 18 tenistů.

Aktéři turnaje: Štych J., Velek J. st., Studnička P., Cibula J., Laibl T., Horáček T., Velek J. ml., Hruška J., Studnička R., Krátký P., Mrva J., Paur R., Červenka V., Štych R., Dostálová P., Dostál J. st., Dostál J. ml., Koželoužek K..

002Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. Jednu skupinu tvořilo pět dvojic, druhou čtyři. Z každé skupiny postoupily dvě dvojice a to ve složení: ze skupiny „A“ postoupila z prvního místa dvojice Cibula J., Krátký P. a z druhého místa dvojice Štych J., Studnička P.. Z druhé skupiny „B“ postoupila z prvního místa dvojice Laibl T., Mrva J. a z druhého místa dvojice Studnička R., Paur R..

Semifinále svedlo k souboji dvojici Štych J., Studnička P. proti dvojici Laibl T., Mrva J.. Druzí jmenovaní z tohoto souboje vzešli jako vítězové (4:6). Ve druhém semifinále se střetly dvojice: Studnička R., Paur R. a Cibula J., Krátký P.. Vítězem tohoto klání se stala dvojice Cibula, Krátký (4:6).

O třetí místo se utkali: Štych J., Studnička P. a Studnička R., Paur R. Po vysilujícím boji (6:0) se nakonec na třetím místě umístili Štych J. a Studnička P..

003A hlavním chodem podzimního turnaje bylo již kýžené finále a to v obsazení: Laibl T., Mrva J. a Cibula J., Krátký P.. V tomto zápase se více dařilo dvojici Laibl, Mrva a ti si také odnesli sladkou odměnu v podobě výhry celého podzimního turnaje.

A jako každý náš turnaj - pivo, klobásky, hermelíny, utopenci, koláčky a topinky přispěly ke kvalitě a dobré náladě našeho strašického turnaje. Velké poděkování patří všem, kdo se na organizaci podíleli a taktéž manželkám a přítelkyním, které jako každý turnaj dobře napekly. Holky děkujeme.

A na závěr? Těšíme se na další tenisovou sezonu 2020.

 

Předseda oddílu Studnička Pavel

 

(Fotky z turnaje naleznete ve fotogalerii tenisového oddílu)

  

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com