fotbal vesin 220822Letošní soustředění žáků se konalo od pondělí 22. srpna do čtvrtka 25. srpna, opět ve Věšíně. Tentokrát se účastnilo 15 dětí a trenéři. Bohužel většinu času nám počasí nebylo příznivě nakloněno a každou chvíli pršelo.

022A je to tu. Je krásná, sluncem prosvícená středa 8. května, ale tentokrát roku 2019. Fotbalové hřiště a tenisové kurty TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. budou už za chvíli zaplněny veselými, energií nabitými malými sportovci. Proč? Protože se tu již potřetí v řadě koná akce Dětská kopaná a tenis ve Strašicích a opět pod záštitou České unie sportu v rámci programu Sportuj s námi. Letos jde již o 9. ročník fotbalového turnaje starších a mladších přípravek a 3. ročník tenisového turnaje neregistrovaných hráčů do 13 let.

001V sobotu 11. května 2019 se na domácím hřišti uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek. Přinášíme několik fotografií z turnaje a také tabulku s výsledky zápasů a konečným umístěním.

V sobotu 6. dubna 2019 se na domácím hřišti uskutečnil první letošní fotbalový turnaj mladších přípravek. Strašickému týmu se turnaj vydařil a skončil na 1. místě. Přinášíme několik fotografií z turnaje a také tabulky s výsledky zápasů a konečným umístěním.

turnaj-pripravkyMladší a starší přípravka odehrála formou turnaje na domácím trávníku několik zápasů. Letos poprvé se nehraje formou jednotlivých zápasů během pracovního týdne, ale cca po 14 dnech v sobotu se koná turnaj u některého družstva skupiny. Bohužel ještě do této chvíle není přesně znám rozpis a trenéři se termín a místo konání následujícího turnaje dozvídají cca týden před samým konáním turnaje. A souhrnné výsledky také nejsou nikde zveřejněny, což opravdu není ideální stav.

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com