001Dětský lakrosový oddíl se dne 9. 6. 2024 zúčastnil turnaje v Srbsku u Berouna, který se konal v rámci dětské lakrosové ligy. Děti si z turnaje přivezly radost ze hry, radost ze vstřelených gólů, spálené obličeje od sluníčka, a hlavně i zasloužené BRONZOVÉ medaile.

01 rampouchDětský lakrosový tým se hned začátkem roku zúčastnil turnaje v nafukovací hale v pražských Vršovicích.

Na turnaji debutovaly hned 4 děti. Přesto, že šlo o nový tým složený převážně z nováčků, tak společně s třemi zkušenějšími spoluhráči porazily dva ze čtyř soupeřů a vybojovaly tak krásné třetí místo.

Fabiánky získaly titul Mistryně republiky již posedmé v řadě

01aFabiánky jely na červnové Mistrovství republiky v českém lakrosu jako favoritky, poté, co suverénně vyhrály ligu a měly za úkol posedmé obhájit i mistrovský titul. To se jim také ve finálovém zápase nakonec s rozdílem pouze jednoho gólu podařilo. Mistrovství se účastnil i mužský tým, který zaznamenal také úspěch v podobě bronzových medailí.

lakros-mcr-2019Poslední červnový víkend se ve Strašicích konalo zakončení lakrosové sezóny - mistrovství republiky v českém lakrosu. Na MČR se kvalifikovaly podle umístění v ligové tabulce čtyři nejlepší ženské týmy a sedm mužských týmů. V obou kategoriích měly Strašice své zástupce.

005První turnaj se konal 26. 1. 2019 v házenkářské hale v pražských Vršovicích, kde se utkalo celkem 8 dětských týmů. Strašičtí tentokrát vyrazili v ryze dívčí sestavě, přesto však dívky dokázaly obsadit v konkurenci převážně chlapeckých nebo smíšených týmů solidní 6. místo. V individuálních statistikách obsadila Nikol Dovicová 1. místo mezi střelkyněmi (4. nejlepší střelec turnaje i mezi chlapci) a 2. místo v kanadském bodování dívek. Justýna Rosívalová obsadila 3. místo mezi nahrávačkami.

logo strasice       logo nsa       logo plzensky kraj       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Národní sportovní agentura   Plzeňský kraj   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com