V sobotu 23. září 2017 se na našich kurtech konal již 3. ročník podzimního turnaje ve čtyřhře. Tenisového klání v deblu se zúčastnilo celkem 14 aktérů a jak bývá dobrým zvykem, tuto akci si nenechal ujít ani předseda TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. pan Josef Štych. Startovní listinu následně doplnili: Velek Jiří st., Velek Jiří ml., Velková Michaela, Studnička Pavel, Studnička Roman, Cibula Jan, Cibula Martin, Paur Roman, Šlapák Vilém, Štych Radek, Tomáš Jan, Huttr Šimon a Havel Miroslav.
Ve středu 20. září mezi 9. a 11. hodinou se na fotbalovém hřišti TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. uskutečnila vůbec poprvé akce Měsíc náborů, kterou zaštiťuje FAČR a jež se snaží zábavnou formou dětem přiblížit svět nejen fotbalového sportu. A tak se každému, kdo se během středečního dopoledne nacházel v blízkosti našeho hřiště, naskytla úžasná podívaná. Prohánělo se tu, pod dohledem organizačního týmu a pedagogického dozoru, přibližně 220 dětí ze ZŠ Karla Vokáče Strašice, MŠ Strašice, ZŠ Dobřív, MŠ Dobřív, ZŠ Kařez a ZŠ Cheznovice.