putovni lakroskyPosledním kolem dětské lakrosové ligy 2017/2018 byl tradiční turnaj o putovní lakrosku, který se vyjma pár ročníků konal každoročně od roku 1967. Strašičtí Fabiáni opět vytvořili dva týmy, tentokrát rozdělené na dívky a chlapce. Turnaj se konal za slunného teplého počasí a oba týmy musely absolvovat 5 náročných zápasů, včetně jednoho vzájemného. Chlapecký tým Fabiánů se umístil na třetím místě, čímž si zajistil poslední cenné body do Dětské lakrosové ligy pro sezonu 2017/2018.

Nejlepším hráčem z Fabiánů byl Jan Dezort, který se stal druhým nejlepším střelcem turnaje a druhým nejlepším hráčem v kanadském bodování. Druhý strašický tým Fabiánek skončil na posledním šestém místě, přestože dokázal několikrát sehrát vyrovnaný zápas i se staršími chlapeckými týmy.

  

Výsledky dětské lakrosové ligy 2017/2018 – bronz pro Fabiány

Během čtyř turnajů rozložených rovnoměrně během celého roku nasbírali Strašičtí Fabiáni celkem 26 bodů, které jim zajistily celkové třetí místo z deseti dětských týmů. V půlce sezóny se rozšířili Fabiáni na dva týmy – kde tým B tvořili většinou mladší, méně zkušení hráči a díky účasti jen na dvou turnajích získali pouze 4 body, které jim stačily jen poslední místo.

Konečné pořadí týmů:
1. Bobři, 2. Trilobit A 3. Fabiáni A, 4. Bobříci, 5. Tajfun, 6. (J)Elita, 7. Stopaři 8. Trilobit B. 9. Rackové 10. Fabiáni B

Individuální úspěchy hráčů z Fabiánů v celkovém pořadí dětské ligy:
Jan Dezort – 2. místo ve střelcích
Nikol Dovicová – 2. místo střelkyně, 2. místo kanadské bodování dívek a 3. místo nahrávaček

fabiani a vs fabiani b   fabiani a vs fabiani b hra   fabiani b

bronzovi fabiani a

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com